| Nestea5000 a întrebat:

Hei. Am 2 prietene cele mai bune. Nu stiu de ce, dar as vrea sa am si un baiat cel mai bun prieten. Vorbesc cu cineva foarte de treaba, amuzant, si chiar as vrea sa fim prieteni. Dar nu stiu cum...

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Pai ce vrei exact de la acel prieten? Spui ca vorbiti, radeti impreuna, va potriviti ca pareri. Ce ar mai trebui sa fie intre voi?

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Um, este o sansa de 95 % ca el sa isi doreasca o relatie cu tine si nu sa fiti doar prieteni.Ai grija daca nu`ti doresti mai mult de la el pentru ca o sa-i frangi inima in timp.Nu prea sunt posibile acest gen de prietenii daca unul dintre parteneri simte ceva mai mult decat prietenie pentru celalalt.

| Nestea5000 explică:

Vorbim doar la telefon sau pe fb. Dar am zis ca eu mi-as dori asta. Trebuie poate sa astept. El este elevul mamei mele si e cam ciudat.

| Nestea5000 explică:

Problema e urmatoarea : am impresia ca si mie imi place de el, dar nu stiu exact, ce simti cand iti place de cineva?