| EmoLikeMe a întrebat:

Hei! Am aflat ca baiatul de care imi place are prietena, ce ar trebui sa fac? Sa incerc sa ma placa(cum?) sau sa incerc sai despart(ar fi urat)

Răspuns Câştigător
| Iubitzica33 a răspuns:

Ok si mie mi se intampla la fel dar nu trebuie sa o descurajam pe saraca fata incearca sa fii bf cu el si sa ajungi sa ai curaju sa il intrebi daca vrea sa fie cu tine sau daca nu te va intreba el dar sa fiti intr-un loc mai restrans

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca il placi atunci gandeste-te si la fericirea lui...

| Iubitzica33 a răspuns (pentru Apache):

Ok si mie mi se intampla la fel dar nu trebuie sa o descurajam pe saraca fata incearca sa fii bf cu el si sa ajungi sa ai curaju sa il intrebi daca vrea sa fie cu tine sau daca nu te va intreba el dar sa fiti intr-un loc mai restrans

| crhh a răspuns:

Eu zic sa-ti cauti alt baiat, sau sa astept momentul in care el se va despartii de ea, dar intre timp ai putea sa-i fi cea mai buna prietena, ca sa ajungi sa-l cunosti si sa vezi daca merita cu adevarat :-)