| DatYoGurl007 a întrebat:

Hei.Am avut o intrebare de mult timp, si ma sacaie mereu.Sunt in clasa a 5 a si am 1.45 si unii colegi imi tot spun ca eu sunt prea pitica [ei au cam 1.60-1.70] si ma simt cam...nasol,sa fiu sincera.Voi credeti ca chiar sunt asa pitica? I-am spus chestia asta lui mama si ea a spus ca ei sunt prea inalti, dar tot nu stiu ce sa cred.Plus,bibliotecara de la scoala a crezut ca sunt din clasa a 2 a. sad

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu toti copii au acelasi ritm de crestere!
In plus, tu iti mostenesti genetic parintii si vei creste undeva intre mama si tatal tau, dar este chestie de timp.

| sierra1 a răspuns:

"Voi credeti ca chiar sunt asa pitica?"

o nuuuuuuuuuuuuuu

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Daca in asa a 5-a zici ca esti pitica la 1.45 atunci...Eu sunt a 7-a si abia am 1.70 si sunt printre cei mai inalti din clasa.Pana la 18 ani ma gandesc ca ajungi la 1.60 macar.Sa sti ca fetele in general au 1.60 cam asa.Nu tb sa fi si inalta daca esti frumoasa. Daca esti grasa si pitica e destul de jenant.

| Suriiiiii a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji. Eu am 1.63 in clasa a 8 a. Si aveam 1.40-1.45 in a 5 a

| Aladinspatiu a răspuns:

Nu-i nimic grav și eu aveam 1, 48 în a 5 și acum sunt în a 8 și am 1, 65 esti în crestere și o sa te înalți?