| andreeandreea18 a întrebat:

Hei...am fost decurand la dentist si am vrut sa imi albesc dintii, dar dentistul mi-a zis ca nu e ok, ca mi se ia smaltul blah blah.da sunt atatea persoane(nu neaparat publice) care au o dantura super alba si nu cred ca sunt pusi dar nici albi de la mama natura.deci ce sa fac.ii vreau mai albi si nu vreau sa mi-i albesc ca dupa aia sa nu mai pot manca dulciuri si dintr-astea heelp!

1 răspuns:
| aiurea231223 a răspuns:

Spalate pe dinti de cat mai multe ori si mergi la farmacie si cere o pastade dinti cu efect de albire.