| Shin_8947 a întrebat:

Hei! Am inteles ca revista popcorn nu mai e. Eu o luam pentru postere cu J-Rockeri. So, in ce revista mai baga postere cu J-Rock? Funda!big grin

3 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Eu nu cred zvonul asta happy Vreau sa spun acum cateva zile mi-am cumparat si eu popcornul, bine, pe luna trecuta dar nu conteaza astalaughing conteaza ca inca maii este:* Eu le luam pentru a citi informatiile despre vedete si rubrica unde intrebau adolescentii happy

| Shin_8947 explică (pentru nicoleee30):

Ok.revista din ianuarie?

| paulx94x a răspuns:

Nici site-ul nu intra deci...nu stiu ce sa zic. de unde mai imi iau postere? crying