| Papusa_Oly_1998 a întrebat:

Hei am nevei de ajutor abaitul care mi-a placut ( nu stiu daca imi mai place ) anul trecut si-a batut joc de mine in vacanta de vara, iar acum si-a dat seama ca ma place si intro seara sia cerut scuze, nu am vrut sa il iert dar nu am putut so o fac.
Ieri m-a intrebat ca daca vreau sa fim in preuna, am ramas socata i-am zis sa imi dea doua zile sa ma gandesc dar nu stiu, parca mi-e frica sa accept, mi-e frica de momentul sarautului, daca spun ceva gresit?
Daca ma va crede o proasta?
Dau Fundita :*

Răspuns Câştigător
| GYGYLATINO a răspuns:

Daca tu il placi si vrei sa i acorzi o sansa chiar daca nu merita acorda-i dar ai grija sa nu te ia din nou la misto sau poate a facut pariu cu un prieten ca te va cuceri sti ce vreau sa spun majoritatea din baieti asta fac cu exceptia celor din TPU.asa ca ai grija si gandeste ce vrei sa faci.sa i acorzi o sansa sau nu chiar daca nu merita sa fie cu tine. dupa cum sa purtat

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca a facut misto de tine inainte nu merita sa fie cu tine, merita sa sufere pentru ca a fost neghiob cu tine

| Papusa_Oly_1998 explică (pentru mgtow):

Stiu dar nu pot, nu pot sa il fac sa sufere as vrea dau nu pot