| cori_7819 a întrebat:

Hei.Am nevoie de ajutor. Nu mai scap de matreata straight face. Am folosit Wash&Go pana acum cam o luna. Si cred ca de la el am facut matreata. Dar acum ma spal cu Garnier, special pentru tipul asta de problema, si degeaba. Innebunesc deja. Trebuie sa fac baie o zi da, o zi nu tocmai din cauza asta. Si stiu ca nu e bine. Cum pot scapa?! Va rog.

8 răspunsuri:
| Dollicious a răspuns:

De la Wash&Go faci mai multa matreata.insa nici garnier nu-i mai presus, l-am incercat si ala insa depinde de scalpwinking

| Dollicious a răspuns:

Poti incerca un sampon de la farmacie, daca nici ala nu da rezultate...atunci nu mai stiu ce sa-ti recomand

| FataVerde a răspuns:

Buna! Foloseste samponul Elseve Homme care este impotriva matretii, clateste parul cu apa din abundenta. Depinde acum si de pielea capului fiecaruia. Sper sa iti fie de folos. Pe curand!

| mika2011 a răspuns:

Pai foloseste un sampon farmaceutic din plante chiar dac este mai scump merita.

| mihaella00elena a răspuns:

Am mai auzit undeva ca sarea de bucatarie este buna.inca nu am incercat, dar urmeazahappy.ar trebui sa incerci si tu, nu te costa nimic.
Bafta!:*

| mirelaura a răspuns:

Incearca sarea de bucatarie . Crede-ma dupa ce am am dat banii pe fel si fel de sampoane am zis sa incerc si reteta asta si vreau sa zic ca in 10 ani nu a fost nevoie decat de 2 aplicari.(matreata clasica a parului gras [big grin] )Incearca...

| cori_7819 explică:

Si atunci? Daca nu e bun nici Garnier, ce sa fac?

| sergiu_4844 a răspuns:

Contina sa folosesti Garmier ii foarte bunsi eu tot din ala folosesc