| TeoDrop a întrebat:

Hei. Am nevoie de ajutor. Tipul de care imi place flirteaza cu mine, adica ne sarutam si ma ia in brate. Dar asta doar cand suntem doar noi 2. Cand suntem cu mai multi nu arata asta. Doar ca de vreo 2-3 saptamani, nu prea mai vorbim. Cand ma vede ma pupa pe obraz si ma intreaba ce fac dar cam atat. nu prea stiu ce sa fac. sa ii spun ca il plac?

6 răspunsuri:
| KoWalSky a răspuns:

Acest baiat pare timid, incearca sa comunici mai mult cu el, si in realitate si la telefon si pe internet si totul va fi bine daca amandoi va placeti, incearca sa il faci sa isi dea singur seama ca il placi, sigur se va bucura. Multa bafta!

| neutrino a răspuns:

Inca nu i-ai spus?

| TeoDrop explică (pentru neutrino):

Nu, nu i-am spus, dar vreau sa ii zic cat mai repede. oricum nu cred ca mai are niciun rost, dar macar stiu ca i-am zis. si nici nu prea stiu cum sa ii zic, ca parca il si vad facand misto cu prietenii lui daca ma refuza.

| neutrino a răspuns (pentru TeoDrop):

Acum, mai bine... taci, sigur vor rade toti de tine.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Mda.Spune-i ca il placi! Poate va reactiona mai dezvoltat happy

| LoriLoL a răspuns:

Asta nu mai e flirt.probabil a fost ceva care l-a dezamagit de s-a schimbat brusc, sau chiar s-a plictictisit. vorbiti deschis si fara retinere.