| Emena a întrebat:

Hei. Am nevoie de un sfat big grin
Deeci. un baiat ma place. m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el. l`am refuzat pentru ca nu`mi placea de el. acum simt ceva pentru el.nu stiu sigur ce e. el inca ma mai place.in seara asta am vorbit, m`am dat la el.chestii. si m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el. nu stiu ce sa fac. nu ma simt pregatita pentru o relatie, desi am mai avut prieteni. nu stiu ce sa ii raspund I don't want to see a zis ca ma mai lasa cateva zile, pentru ca asa i-am cerut. deci?big grin Dau fundita chatterbox ( nu vreau raspunsuri aiurea, multumesc! )

Răspuns Câştigător
| ramilix8 a răspuns:

Spune-i sa te ia incet, iesiti impreuna, porneste de la o stare de prietenie si nu il lasa in exteriorul tau. Lasa-l sa te cunoasca, sa inteleaga de ce reactionezi asa cum reactionezi in diferite situatii si incercati sa fiti unul cu celalalt in prezent, dincolo de blocajele fiecaruia dintre voi.

1 răspuns:
| Deea a răspuns:

Am vrut sa iti raspund dar am citit aspunsul lui ramilix8 si cred ca are perfecta dreptate. accepta-l dar spune-i sa o luati usor.