| Scumpica_Mariana_1998 a întrebat:

Hei! Am nevoie de un sfat, prietena mea s-a îndrăgostit de un băiat, eu i-am spus sa îi spună ceea ce simte și asa a făcut și el o plăcea. După s-au pus într-o relație apoi a aflat maica-sa lu prietena mea ca are iubit și nu o mai lasă să vorbească cu mine... Ce sa fac ca să ne ierte? Va rog fără hate

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bravo tie Tocmai ti-ai creat o dusmanca, care nu av accepta sa-i fii fetei ei prietena, pentru ca esti o infleunat proasta pentru fata ei.
Nu-i nimic, inveti din greseli si nu le mai repeti niciodata.
Ma indoiesc ca te va ierta mama fete, ba cred ca-i convine sa nu fiti prietene, ca sa o poate ferii pe fii-sa de influenta ta negativa.

| Scumpica_Mariana_1998 explică (pentru Violleta2022):

Hei hei, sa ști ca mama prietenei mele chiar era fericita ca suntem ca doua surori plus ca m-a iertat rolling on the floor))

| Violleta2022 a răspuns (pentru Scumpica_Mariana_1998):

Foarte bine, inseamn ca ti-ai cerut iertare.

| aimullah123 a răspuns:

Ramaneti asa o perioada pana uita mama ei si gata big grin