| Calin_RalucaAndreea_1989 a întrebat:

Hei, am nevoie urgenta de un sfat! Deci, in statia de autobus este un baiat dragut. Nu am vorbit niciodata cu el, si nu stiu ce sa fac sa ii atrag atentia... Va rog, chiar imi place de el, asa ca astept sfaturi utile sad
P.S. ofer funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti este greu sa deschizi gura sa ii zici un simplu buna? ce mor cand vad fete ca tine care asteptati totul pe tava si nu va place sa faceti nimic

| Azazea a răspuns:

Poate si el te place si e prea speriat sa iti zica ceva big grin uitate un pic insistent la el si daca si el se uita mergi la el si spune-i salut big grin de acolo, vedeti big grin bafta

| спс a răspuns:

Ce pot sa iti spun ca sa te ajute la ceva,in viata asta, vei intilni multi baieti care te vor placea sau care ii vei placea tu pe iei. Daca acest baiat inca nu te-a observat desi tie iti place mult de el inseamna ca ori are prietena, ori nu vedepe frumusetea pe care o emani zi de zi atunci cind treci pe linga el, ori nu e pregatit pentru o relatie, ori...
Pentru astfel de intimplari din viata e bine sa ai o prietena careia ii poti spune tot ce ai pe suflet, tot ce de maninca in interior, care te va sfatui si va incerca sa se puna in pielea ta!