| Ale_Stefania_1999 a întrebat:

Hei. Am o agenda in care vreau sa scriu ceva special. in afara de jurnal, oracole, statusuri, povesti.
Mi-e imi place sa cant. daca va vine o idee poate se leaga de cantat. Dar sa nu fie "Sa compui cantece etc. " nu ma pricep :*

Răspuns Câştigător
| stefy4tfg7yn a răspuns:

Nu prea stiu...ai putea sa scrii ceva din inima,sau ce te nemultumeste in ziua respectiva,la o anumita persoana,sau la alt ceva,sa scrii chiar despre viata ta...iar in timp ce faci asta sa si canti,inspiratia vine mai repede,dar nu cand vrei,ci la momentul potrivit, stiu te inteleg, doar ca eu nu scriu pur si simplu cant, ma elibereaza sufleteste.
Spre exemplu eu cant ce gandesc in acel moment, fie ca e de vreo persoana sau imi pun semne de intrebare, sau alt ceva.Scrie ce simti, asta e cu mult mai usor, desi vine mai greu, daca ma intelegi.
Bafta, sigur vei gasi tu ceva la momentul potrivit.(-elibereaza-ti sufletul)batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Katyussha a răspuns:

Trist, ai 14 ani si inca nu stii sa scrii corect in limba romana.

| Ale_Stefania_1999 explică (pentru Katyussha):

Scuze daca mi-a mai scapat o "-". oricum merci pentru atentionarewinking