| TumblrAddict a întrebat:

Hei! Am o colega de clasa mai "speciala", dar asta e alta poveste, chestia e ca ma cam super enerveaza in ultima vreme, ma jigneste ( nu pe fata ) si zice tot felul de chestii despre mine. Eu sunt printre cele mai apreciate din scoala (de catre profesori, colegi) si ea este cam invidioasa. A spus niste lucruri care m-au deranjat foarte tare, iar eu as vrea sa-i spun verde-n fat si sa o intreb ce are cu mine. MAine as vrea sa-i spun, dar eu nu sunt genul de persoana care sa se implice in scandaluri. As vrea sa o fac cat mai simplu si fara cearta, dar cu ea e mai greu. Deci credeti ca ar trebui sa-i spun ce ma deranjeaza? Sau sa las lucurile asa? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Elenasays a răspuns:

Si eu sunt exact in aceeasi situatie.Si eu am o colega care este tot asa ''speciala''. Acum o sa iti spun ce fac eu:Cand se ia de mine in fata incerc sa ii tai macaroana cum pot eu mai bine.Iar atunci cand spune pe la spate eu pur si simplu ma prefac ca nu stiu si o ignor.
Sper ca te-am ajutat!

| Tinaa_Kryss_1995 a răspuns (pentru Elenasays):

Idem si eu, la fel fac happy

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ignor-o.

Răspuns utilizator avertizat
| licurici77 a răspuns:

Desigur! draga spune-i verde in fata ce ai de zis si de data asta incearca sa ai un ton cat ma sever pentru a intelege ca te deranjeaza si roag-o frumos sa nu te ma vorbeasca pe la spate

| Anndraazure a răspuns:

Si eu am o colega cam la fel, si persoanelor de genul asta nu ai ce sa le faci

| myry1999 a răspuns:

Nu o baga in seama.Pt ca uni oameni chiar nu suporta ca alti sa fie mai buni decat ei.