| PinkLove112 a întrebat:

Hei! Am o fata in clasa care e super enervanta,nu e foarte desteapta,nici frumoasa, e doar enervanta si bagareata iar eu ma cert cu ea mereu si ma mai enerveaza ca se da tot timpul la baiatul de care imi place X-( Cunoasteti si voi asemenea persoane?

3 răspunsuri:
| yumary a răspuns:

Pai da cunosc sentimentullaughing
Incearca sa vorbesti cu acel baiat, spune-i ce simtihappy
Cat despre ea oh go on nu o baga in seama, da-i replica la tot ce spune... daca ma intelegi happy
Succes!

| Anna1001 a răspuns:

Da... sunt multe de'astea... sad

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ cunosc si eu o,, bagacioasa " care se dadea la iubitul meu... pana am batut-o! rolling on the floor