| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am o întrebare: am 13 ani și peste o săptămână o să merg la o nuntă, recent mi-am luat un eyeliner.Nu mă machiez prea des, doar când merg la nunți/boteze/majorate dar până acum nu am mai folosit un eyeliner, ar fi ok să mă dau cu el?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

La varsta asta esti prea mica pentru a te machia.

| Luha_Elena_Lavinia_1998 a răspuns:

De preferat să nu, pentru că trebuie să te pricepi măcar puțin ca totuși să nu arăți penibil având in vedere faptul ca nici nu te machiezi prea des. Cere ajutorul cuiva mai experimentat.

| AntoniaBianca468 a răspuns (pentru Luha_Elena_Lavinia_1998):

Știu să mă dau cu unul, doar că nu l-am mai folosit până acum când mergeam undeva