| Alexandra_7889 a întrebat:

Hei am o intrebare
am parul saten inchis dar nu foarte mult si ochii caprui
credeti ca pot sa ma fac cu nuantator roscat? daca vreti sa ma ajuta-i va dau si funda
plsss helpwinking
mersi mult mentru raspunsurile voastre!kiss

Răspuns Câştigător
| DeEeA_2049 a răspuns:

Da,dar nu cred ca iese o nuanta prea deschisa, insa eu te sfatuiesc sa nu te faci roscat cu nuantator pentru ca dupa 3-4 spalari se cam duce culoarea. daca te trezesti portocalie?laughing)
Si eu am vrut sa imi fac niste suvite roscate, dar am renuntat tot asa, roscatul e ff pretentios...insa eu optez pentru suvite blonde deschise ca sa iasa culoarea aia blond inchis asa caramel, eu avand tot saten mai inchis... e super tare :X

1 răspuns:
| madylynatha a răspuns:

O sa-ti stea super tare o prietena de`a mea a facut la fel si a iesit sssuper. fUnTiTzA