| Vanessa25 a întrebat:

Hei.Am o intrebare.Imi place de un baiat din clasa mea.[Colegul meu de banca]Cum aflu daca ma place?[Mentionez eu sunt tare timida]Fundaa

Răspuns Câştigător
| MMIkuTzza a răspuns:

Daca el te place mereu va cauta motiv sa vorbeasca cu tine.Mereu te va privi, iti va acorda foarte multa atentie, si ar mai putea sa te priveasca des in timpul orelor.

2 răspunsuri:
| Andreea1198 a răspuns:

De ce nu=l intrebu direct?laughinglaughinglaughing

| LarisaOana a răspuns:

Esti sigura ca il placi sau e doar un moft? Sincer, eu nu as avea niciodata o relatie cu tipi de la mine din clasa.Gandeste-te! Relatia nu poate dura la nesfarsit si dupa, o sa fiti nevoiti zi de zi, ceea ce nu e prea placut. Concluzia: gandeste-te bine inainte de a-i spune ceva, mai ales ca e colegul de banca, daca nu iti da niciun semn, inseamna ca nu te place, si apoi nu se va comporta cu tine ca inainte, stiind ca il placi.
Stiu ca nu te-am ajutat prea mult, dar am incercat sa iti spun lucrurile din punctul meu de vedere.