| janett a întrebat:

Hei am o intrebare la voi. imi place de un baiat foarte tare dar nu sunt sigura ca si el ma place ce pot face ca sal atrag fata de mine ajutati-ma va rog sadmersi

3 răspunsuri:
| Gina1 a răspuns:

Mai intai trebuie sa te observe, sa stie ca existi, baga-te in seama cu el de ex.: '' ma scuzi, imi spui si mie te rog cat este ceasul?hee hee...multumesc mult ''. Poti sa intrebi pe prietenul lui sa vezi de cine ii place, iar daca ii place de tine, poti sa actionezi, daca nu poti incerca...winking

| superdorex a răspuns:

Comunicarea e primul pas, trebuie sa intri in vb cu el, apoi incearca prin prietenii comuni sa il faci sa te priveasca altfel, sa vada ca existi, ca il interesezi deci cere ajutorul lor! Incearca sa afli ce il pasioneaza, ce ii place, sa aveti subiecte comune de discutat apoi da? Multa bafta, iti tin pumnii!

| janett explică:

Mersi la ambele am sa incerc si voi vedea ce sa primi