| LoveeMakeup9 a întrebat:

Hei
Am o intrebare mai mult pentru baietisadde fapt mai multe)
Mie imi place de un baiat..asa..baietilor le plac imbratisatile?
Baietilor le place sa le spui ca" iti sta bine parul astazi "sau "Ce faina ii bluza" sau o sa creada ca is obsedata?
In general le plac fetele mai energice sau mai linistite? Le place ca fetele sa fie putin machiate si sa miroase a parfum sau le plac cele care nu au nici o pata de machiaj si nu miros a nimic? Baietilor le place sa fie atinsi pe fund? Baietilor le place daca din greseala ma ating cu sanii de mana lor?
Mersi anticipat! Dau fundita

3 răspunsuri:
| MoxiMonny a răspuns:

Fiecare băiat are gusturile lui. Încearca să i le descoperi pe ale baiatului tău, vorbeste cu el cu prietenii lui. Dar cel mai bine este să fi tu, dacă te prefaci o să-l câștigi și trebuie să te prefaci tot lungul relatiei, dar daca esti tu ai sanse să-l câștigi si nu trebuie să te prefaci. Gandeste-te!

| AktivShack a răspuns:

Buna.
Asta depinda de baiat.Fiecare are gusturile lui. Vorbeste cu el, cu prietenii lui, incearca sa afli ce-i place.Toate cele bune.

| Claudix109 a răspuns:

Nu toti baietii sunt la fel, dar in general le plac imbratisarile dar nu din 5 in 5 minute, se bucura daca mai primesc complimente din cand in cand, vor ca prietenele lor sa fie aranjate dar nu strident, iar faza cu sanii total ADEVARAT laughing