| nonamexx a întrebat:

Hei. Am o intrebare pentru fete in special straight face... M-am impacat cu fostul prieten, insa nu il mai iubesc dar nu stiu cum sa ma despart de el pentru ca tin foarte mult la el. Cum pot sa ii spun ca nu il iubesc?

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

Deci nu inteleg! Il iubesti sau nu? Pai cel mai bine sa ii zici sincer fara sa il mai minti. Baietiilor nu le place sa stea cu o fata mai ales daca el tine la ea si ea nu mai tine. Spuen-i! O sa il doara,dar trebuie sa inteleaga.
Eu una zic, totusi sa te gandesti mai bine. Poate esti confuza si nu stii ce sa faci. Mai asteapta un pic si vezi daca chiar nu mai tii la el. Poate e posibil sa faci o greseala mare, daca realizezi dupa ca inca il iubesti?

2 răspunsuri:
| ingerashhhh a răspuns:

Daca tii la el,inseamna ca il iubesti! Sau asta e ca un fel de mila, adica tii la sentimentele lui, sau cum sa inteleg?

| jonhy_8693 a răspuns:

Fala ca el sa-ti spuna sa va despartiti