| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a întrebat:

Hei! Am o mare problema!
Eu cand vreau sa-mi aprind Word, excel sau orice altceva nu merge! Nu merge nici daca vreau sa deschid un fisier cu el!
Vreau sa va spun ca am windows 8.1.
Uite ce imi zice cand vreau sa-l pornesc:
Ceva nu a mers cum trebuie
Nu am reusit sa lansam programul. Incercati din nou sa-l lansati.
Daca nu porneste, incercati sa reparati Office din ``Programe si caracteristici`` (am incercat, dar nu am reusit) din Panoul de Control.
Ce sa fac!?

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca nu merge nici o solutie reinstaleaza-ti wondowsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai kitul de MS Office in PC sau pe CD(DVD)da-i o reinstalare. Daca nu, reinitializeaza windows -ul la o data anterioara!