| Cosmyna99 a întrebat:

Hei! am o mica, mare dilema. Sunt la liceu si pana acum nu s-a specificat nimic de uniforma. Ieri a venit directoarea cu ordin ca de luni sa venim toti cu camasa. Pana luni nu sunt acasa, asa ca nu prea am de unde sa imi cumpar o camasa (ma mira faptul ca nu am nici o camasa.). Intrebarea mea e daca pot imprumuta una de la fratele meu? Ar fi vreo problema daca port camasa de barbati ( macar pentru o zi-doua)? Astept raspuns! Zi buna!

2 răspunsuri:
| AnutzaBM a răspuns:

Salut, nu cred ca ar fi mare problema sa porti o camasa de barbati cateva zile, pana la urma urmei e o camasa clasica happy

| Andreea1923 a răspuns:

Nu are nimic, nimeni nu o sa observe. Dar daca iti vei pune si niste accesorii la ea sau vei purta de asupra o bluza de sport pe jumate descheiata nimeni nu isi va da seama