| marykidda a întrebat:

Hei am o problema foartea grava deci la nunta matusi mele m-am indragostit de un baiat si se pare ca am descoperit ca e varul meu nu stiu ce sa ma fac ca am incercat sa mi-l scot din cap dar nu merge pfff aveti vreun sfat

Răspuns Câştigător
| Moisie a răspuns:

Ai un pic rabdare, asa cum ti- intar in capusor, tot asa iti va si iesi!
Ar fi o relatie interzisa atat de lege cat si de religie dar si de parintii tai, deci nu poate continua fara consecinte negative extrem de grave. Asa ca obisnuieste te cu ideea ca trebuie sa-l uiti!

| marykidda explică (pentru Moisie):

Merci pentru sfat eu prima data cand l-am vazut credeam ca e vreun prieten de-a lui matusamea adica prieten de familie iar apoi am aflat pffff

| Moisie a răspuns (pentru marykidda):

Se mai intampla!