| EuTeAjutÎnPermanenta a întrebat:

Hei! am o problema! la facebook nu stiu ce am facut si mi s-a marit imaginea, adica vad totul foarte aprape. ce trebuie sa fac ca marimea sa revina la normal? app vad aproape doar la facebook in rest totul este normal
va rog ajutati-ma va dau funda si tot ce vreti

Răspuns Câştigător
| andra121 a răspuns:

Pai intri pe fb apoi apesi tasta Ctrl si in acelasi timp si tasta "minu"s ( cea de deasupra cifrelor asezate in dreapta tastaturii. Iar daca vrei imaginea mai mare apesi tasta Ctrl si in acelasi timp tasta "plus"( semnul + de dedesubtul tastei -). Nu uita apesi tasta - in timp ce tii apasat si pe tasta Ctrl! Sper ca te-am ajutat! Funda?

1 răspuns:
| Casica a răspuns:

Dai click pe rotita de la mouse si dai mai jos invarte-o in jos! Funda?