| SirStelle a întrebat:

Hei am o problema mareeeee! Vreau sa beau sange si nu am de unde nu-s vampir dar as vrea oricum; nu veniti cu raspunsuri cu : "esti nebun"; "nu exista vampiri"; "te-ai uitat prea mult la filme"; "esti bolnav"! Ok?

5 răspunsuri:
| Tops a răspuns:

N-are gust bunlaughing))))

| alissu a răspuns:

Pai daca chiar vrei acest lucru poti gasi donatori.

| RANGE a răspuns:

Dar altceva nu vrei sa bei? mare e gradina domnului du te frate la balamuc

| EuAndreia a răspuns:

De curiozitate cati ani ai? si mai exact de ce vrei sa bei sange? nu cred ca este sanatos.

| Henrik_Prager_2002 a răspuns:

Ai un fetișul hematofobia.Caută pe net dacă nu știi ce e aia.
Dacă vrei să bei, ia tamponul unei fete care e pe ciclu și suge de acolo.