| MissKitty16 a întrebat:

Hei! Am sa va arat o conversatie si va rog sa imi spuneti ce parere aveti:
El: Tu ma placi? am auzit de la cineva

Eu: Eu?! De la care tampit prost idiot ai mai auzit asta?

El: Asa mi-au dat de inteles niste fete

Eu: Care destepte?

El: Nu mai stiu

Eu: Daca sti si nu vrei sa imi spui, ureaza-le ceva "frumos" din partea mea si ca le doresc sa se cupleze cu ******

El: Buna idee
Si nici eu nu te plac pe tine

Eu: Stiu laughing
Multumesc lu' Dumnezeu! laughing)

El: Dc?

Eu: Ca sa intrebi tu...

El: Ma rog

Credeti ca ma place? Sincera sa fiu, si eu il plac putin pe el. Cum as putea sa ma cuplez cu el?

Răspuns Câştigător
| BiBieR a răspuns:

Si daca il placi. ce e cu conversatia asta? Nu era mai simpu sa ii spui DA la inceput si asa sa continuati discutia?!

Vorbeste cu el si intreaba-l, fara nici o inhibitie. Iti zic eu ca nu te mananca si nici nu te omoara! happy si nu, nu este greu de loc. El a putut sa te intrebe pe tine! Tu de ce nu ai putea?!

| MissKitty16 explică (pentru BiBieR):

Eu sunt putin mai timida... Asta este problema... Gen nu sunt copilaroasa, adica nu stiu sa injur, nu stiu unele chesti, dar sunt mai timida in general cu baietii, mai ales cand vine vorba de asa ceva. Ele este foarte indraznet oricand, cu oricine si in orice situatie happy

1 răspuns: