| Florin02 a întrebat:

Hei am si eu nev de as vostru. as dori sa iau cateva kg in greutate dar am incercat sa mananc mult, f mult dar tot degeaba. ce sa mai fac? exclus fast-food. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ByaayB a răspuns:

Pai mananca in fata calculatorului, televizorului. Mananca mult seara chiar inainte de culcare. Mananca ciocolata, chipsuri tot ce iti place. Daca vrei sa te ingrasi, nu mai ai limite, deci poti manca tot ce vrei! Bine, acum nu exagera cu zaharul, sarea si grasimile. Ingrasatul e una, sa te imbolnavesti e altceva. Mananca mult, cu grija, in cele mai nepotrivite momente si ai sa vezi cum o sa te ingrasi. Funda?