| lollipop29 a întrebat:

Hei:*. Am si eu o intrebarebig grin Shakira, Lady Gaga sau Inna?

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Habar nu am ce cauta Inna in aceasta enumeratiethinking
Shakirawinking

| kattya96 a răspuns:

Inna e a noastra trebuie sa ne mandrim cu ea... ce mai happy
Plus ca a ajuns un star si in alte tari si se descurca din ce in ce mai bine. Incearca sa le demonstreze tuturor ca stie engleza si stie sa cante live.

| ionika17 a răspuns:

Inna, normalwinking

| GeoOrgiannna a răspuns:

Shakira

| NUUSTIU a răspuns:

Shakira love struck

| ioana996 a răspuns:

Shakira :d

| Roxy a răspuns:

Lady Gaga:X
imi place ca e non-conformistadevil
Si eu sunt putin non-conformista. dar nu asa extrem ca ea:X

| Buburuzza a răspuns:

Sunt total diferite!straight face nici nu stiu ce sa alegrolling on the floor.

Shakira are voce.love struck si e geniala.smug
Lady Gaga in nici un caz.straight face:-&. Este atat de falsa si inconstienta!
Inna este din romanica, muzica ei inebuneste si rupe in strainatate, are si voce, dar inca este tanarabatting eyelashes.

Concluzie. : Fiecare cu stilul ei! big grin

| emm a răspuns:

Aa.shakira credbig grin
si inna da' m-am cam saturat iar lady gaga, nu prea ma incantathinking

| Mariiia a răspuns:

Inna

| axel007 a răspuns:

Inna ca e de-a noastra!

| evelyna_1193 a răspuns:

Inna.winking

| Dena01 a răspuns:

Bine, exceptand faptul ca inna e romanca de-a noastra si trebuie sa ne mandrim cu ce a realizat pana acum si blahblah, daca e vorba e preferintele mele-> Shakira!

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna
Cred ca e Inna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmmthinking Hayley Whilliamslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga si Inna pentru ca este de a noastra dar Shakira este foarte falsa.Mai mult Lady Gaga:X:X:Xhappy

| lolo_8533 a răspuns:

Inna:X

| Laroo a răspuns:

Shakira si normal si Inna dar Shakira eu cred ca este cea mai frumoasa si talentata cantareata Si cine zice ca Shakira e falsa e orb laughingwinkinghee hee [e adevarat laughing]

| Nosensegyrl a răspuns:

Shakira logic. happybatting eyelashes.mai intrebi imi place si inna... putin dar Lady gaga...neverhee heebatting eyelashes