| Nicolewlf a întrebat:

Heihappy..am si eu o intrebare: pe ce obiect as putea atasa o fotografie pe care sa i-l ofer prietenului meu de Valentine's Day? ..mersi :*

Răspuns Câştigător
| quemona a răspuns:

In studiourile foto gasesti tot felul de minunatii cu poze si chestii dastea...de exemplu poti sa personalizezi globurile acelea cum sunt iarna, ca daca le agiti, ninge, poate iti aduci aminte...eh, asa poti sa personalizezi acel glob cu o poza de-a voastra si cand e agitat globul, ploua cu inimioare marunte sau tot felul de sclipici roz/rosu depinde. happy

2 răspunsuri:
| Ioana456tt a răspuns:

Pe o perna in forma de inimioara! s-au sunt niste copacei cu inimioare in care poti atasa fotografii cat mai multe. il gasesti la un mavazin de developat poze... funda?

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pe o perna in forma de inima, pe un tricou, sunt multe variante! Succes! O zi buna!