| ANTOnia0966 a întrebat:

Hei!
Am si eu o intrebare si sper sa imi raspundeti.
Am 12 ani si prietenelor mele le-a venit deja ciclul si vorbesc mereu de asta.Ma face sa ma simt inconfortabil. Am par in zona intima, pe picioare, pe maini, la subrat.Am peste tot dar sanii nu imi cresc. Ii am foarte mici si as vrea sa ii fac sa creasca mai repede. Am o colega care ii are cat una de a 8 a si se lauda mereu.
Asa ca daca aveti sfaturi sa imi dati VA ROG din tot sufletul meu sa imi spuneti.
Mersi mult :*

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sfaturi despre ce?
Fiecare organism se dezvolta in felul lui. Daca te simti acum incomfortabil sa vezi pe urma toata viata cand o sa trebuiasca sa poti absorbante, tampoane samd.

| Justme1997 a răspuns:

Ești ok, nu te îngrijora că o să le ajungi din urmă, nu toate fetele se dezvoltă în același timp și nu ai cum să grăbești treaba. Este o problemă doar dacă nu îți vine ciclul până la 16 ani