| Eusiatat18 a întrebat:

Hei! Am si eu o intrebare.
Te poti indragosti nebuneste de un baiat care nici nu te baga in seama?
Acel baiat cand e cu,, gasca", nu se uita la tine deloc, dar cand e singur, se uita foaaarte insistent cateva secunde bune. Intreb pentru o prietena care nu stie ce sa creada, acel baiat o place cat de cat sau nu. Ea chiar il place foarte mult de el si cand o intreb de ce spune ca nici ea nu stie ce vede la el, dar il iubeste. Ea nu vorbeste deloc cu el, fiindca nici nu prea se intalnesc prea des fiindca el e in alta clasa.
Voi ce credeti, existe sanse sa o placa si el putin?
Ps. Acel baiat a placut fata respectiva acum cativa ani, dar ea l-a refuzat.

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Tocmai de aceea il si "iubesti", pentru ca nu`ti ofera toata atentia pe care o doresti si nu este al tau. Daca ar sta pe tine toate ziua, nu ai avea o atractie la fel de mare pentru el.

Cu siguranta te place, insa poate este timid si asteapta sa`i dai mai multe semne, mai ales daca l`ai refuzat cu cativa ani in urma.

| Mynameis93 a răspuns:

Dacă se uită insistent la tine nu înseamnă neapărat că te place. Poate i-ai attas atenția cu ceva

| SanduRober1 a răspuns:

Nu prea are șanse dacă sunt în clase diferite, acum depinde, el poate să se facă înteresat "zis în ghilimele" în general, băieții vor doar să profite, zis, adică își doresc ceva... mai exact, apoi găsește o tipă mai bună si bam, iar pe combinatii? (Asta nu e valabil pentru toți băieții) eu sunt un băiat dint-ro altă categorie (pozitivă?)