| biancabellaa a întrebat:

Hei am tel alcatel touch screen si as vrea sa stiu cum se baga muzica si poze am bagat cablul de date da nu stiu unde sa intru ca sa bag muzica/poze si unde sa dau ca sa pot sa vad ca mi le'a bagat pentru ca am intrat peste tot si nu gasesc! Acum l'am cumparat si nu stiu cum sa il folosesc! Va rog am mare nevoie de ajutor! Mersi!

1 răspuns:
| dinamovistul19 a răspuns:

Dupa ce bagi mufa (usb) intri in < my music > bagi acolo toate melodiile apoi intri in telefon si cauti la melodii la my music sau ceva genu si astepti sa le caute sau iti apar acolo ditrect si fun!
(FUNAAAAA)big grin