| Loly a întrebat:

Hei.Am un baiat in scoala in clasa a12a.Cand a fost in clasa a9 a castigat mister`ul asa ca inainte de bal avenit si la noi in clasa si a anuntat ca se fac inscrieri pentru bal.Am observat ca se tot uita la mine. El invata dimineata iar eu dupa amiaza in aceeasi clasa doar ca clasele noastre sunt intr-un continuu conflict din cauza unor fete din clasa lui care lasa mizerie, ne murdaresc tabla si ascun buretele, ne fac in toate felurile etc.Intr`o zi un baiat de la mine din clasa a comentat la el iar el a venit la acel baiat si il certa dar in tot timpul asta se tot uita la mine.Credeti ca ma place? Vreau niste sfaturi cu ce ar trebui sa fac daca da.

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Cine stie? poate te-a remarcat int. un mod placut si te simpatizeaza. incearca sa ii zici buna cand va vedeti si de aici va porni totulbatting eyelashes:* la ce liceu esti love struck?

3 răspunsuri:
| zuzumic a răspuns:

Uita. te si tu la el, zambeste si poate daca ai participa la bal o sa ai mai multe in comun cu el

| Apy a răspuns:

E prea mare se uita la tine ca stia ca esti mai mica si vroia sa te seduca ca sa rada de tine.