| andra4u a întrebat:

Hei am un coleg cu care stau si in banca care mi-a zis pe mess ca ma place eu i-am zis ca acum un an l-am placut dar acum nu stiu sigur.La scoala ne tachinam mereu, ma ia in brate, dar de o luna cam asta e si nimic mai mult.De cand cu asta am inceput sa luam note mici amandoi pentru ca vorbim in ore.Eu i-am dat de inteles ca il pac dar nu i-am zis-o direct.Credeti ca nu vrea mai mult? Ceva sfaturi va rog! Mersi sdi

Răspuns Câştigător
| SavaVanessa a răspuns:

Nu este cea mai potrivita combinatie intre doi colegi de clasa, dar daca va placeti reciproc probabil va fi ok. Buun si faza cu messu mi s-a mai intamplat si mie si multor altor prietene de-ale mele, ori i-a intrat cineva pe id, ori a fost o provocare ori chiar a zis-o din suflet. Aici depinde si felul in care a spus-o, daca crezi ca ar fi putut nascoci o asemenea replica el este posibil ca el sa fi spus asta...Eu totusi cred ca este timid de ti-a zis pe mess...si de aceea probabil in clasa nu da semne ca are vrea mai mult, dar e chiar foarte posibil sa vrea mai mult. Vezi ce faci si sa nu-l ranesti!winking