| andra4u a întrebat:

Hei am un coleg cu care stau si in banca care mi-a zis pe mess ca ma place eu i-am zis ca acum un an l-am placut dar acum nu stiu sigur.La scoala ne tachinam mereu, ma ia in brate, dar de o luna cam asta e si nimic mai mult.De cand cu asta am inceput sa luam note mici amandoi pentru ca vorbim in ore.Eu i-am dat de inteles ca il pac dar nu i-am zis-o direct.Credeti ca nu vrea mai mult? Ceva sfaturi va rog! Mersi si dau fundita

1 răspuns:
| Ioanaa_5834 a răspuns:

Si eu am la fel un coleg pe care il plac foarte mult, dar nu eu spun si nici el mie. dar un baiat, prieten de-al meu l-a intrebat de mai multe fete si zis nu iar cand a ajuns la mine a zis da. in fine si la alte fete din scoala... eu astept sa imi zica el ceva dar nu da nici un semn in afara ca imi pune mana pe fund si cand are ocazia ma ia in brate - in cea mai mare parte cand e singur ca atunci cand e cu prieteni lui, adica colegii mai nebuni din clasa rade de mine si toate astea... eu cred ca ar trebui sa ii dai de inteles ca il placi. acum cat ai ocazia ca poate mai daca mai lasi o sa fie prea tarziu
sau daca vrei vorbeste cu cineva, un prieten de-al lui sau o colega ceva cu care se impaca mai bine si spune-i sa faca in asa fel incat sa fiti impreuna. si tineti-va de scoalalove struck succes