| 6342 a întrebat:

Heibatting eyelashes
Am un ten mai inchis.cu ce culori [la haine ma refer]credeti ca miar sta bIne? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Tenul are legatura cu hainele, dar mai mult cu machiajul. Dar nici sa ai un ten sters si sa te imbraci in roz pal sau in alb nu arata bine. Daca ai ten mai inchis, e foarte bine. Ti se potrivesc o multime de nuante.Incearca culorile mai vii, ceva mai deschise, dar si un maro mai inchis ma gandesc ca te`ar prinde bine.Incearca sa porti mai rar negru sau gri, ca sa nu pari prea "intunecata"

| DakotaRoyse a răspuns:

Cele deschise sau pastelate, zic eu. O să fie în contrast cu pielea ta şi va atrage atenţia, şi arată bine big grin

| Graphee a răspuns:

Bună.

Referitor la întrebarea ta cred că ţi-ar sta bine cu culorile: alb, verde, portocaliu, turcoaz, bej, roz(mov) etc. Ar mai fi şi gri.