| TheodoraPreda a întrebat:

Hei,amm..astazi pe la ora 19 si ceva 3 fete s-au luat de mine ca am facut cine stie ce gluma prosteasca zicand "Huaa a 5 a B" si imediat m-au intrebat "tu ai zis asta?" am zis "da" si dupa m-am prefacut nepasatoare, adica nu vreau sa par cartof in pata unor prostanace si mi-au dat de vreo 4 ori cu mingea lor in cap(nu m-a durut) dar ma enervau, faza e ca nu stiu cum sa ma bat, eu fiind cu mana stanga rupta poate se-ntampla ceva, nu stiu. Nu vreau raspunsuri gen: "Prefa-te ca nu le vezi" etc. Intrebarea este: Ce metode bune de aparare sunt? Si vreau cateva sfaturi cum sa ma bat, mersi si sorry daca sunt greseli de gramatica laughing Funda!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Alea sunt doar unele care se cred mari dive si se cred mai interesante daca comenteaza aiurea. Acum se iau de tine pentru ca n-ai ripostat atunci in niciun fel. Nu te lua la bataie pentru ca e posibil doar sa ai probleme dupa. Raspunde-le cu ironii inteligente.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Eu zic sa iti cauti de treaba si sa iti vezi de treaba ta.
Adica ai mana rupta si te gandesti la bataie?
Nu mai comenta si nimeni nu se va mai lua de tine.
O seara bunahappy

| TheodoraPreda explică (pentru caramela):

Tocmai ce-am spus ca nu vreau raspunsuri de genu' Seara buna si tie (P.s n-a fost din rautate :* )

suntserios
| suntserios a răspuns:

Metode de aparare? pentru ca au dat cu o minge in tine vroiai sa le bati? Ia ti o sabie atunci ca doar interlopii reactioneaza asa

| Fatamuntilor a răspuns:

Tachinari intre copilasi..Crede-ma aceste,, glume'' nu duc la nimic bun!
Nu te poti bate mai ales cand e vorba de fete.
Daca vrei metode de aparare, roaga-ti parintii sa te duca la curs de karate, dar tine minte ca aceste ca le poti folosi sa bati.