| Cătălina1115 a întrebat:

Hei! As dori sa raspunda doar cei care stiu ce sa raspunda!
Deci
Vorbesc cu un baiat din martie, dar pentru ca am amanat eu destul de mult, ne am vazut abia dupa 1 luna jumatate, a fost perfect, la intalnire, nu m-a sarutat, a vrut, dar eu nulaughing
Si acum, in weekend ul asta ne vedem iar, cred ca ma va saruta, pana la urma, mi-a zis ca ma place, desi nu e genu' care sa se lase "cucerit" asa usor.
Problema este urmatoarea: eu nu am mai avut iubiti si mna ..nu am avut first kiss

1 răspuns:
| IoanaRoman09 a răspuns:

Daca te atrage lasa-l sa te sarute.Totul are un inceput