| ElennaAlexandra21 a întrebat:

Hei, as dori si eu niste status despre prieteni. Cel mai \m/ suuper raspuns \m/hee hee primeste fundita!batting eyelasheswinking kiss!

1 răspuns:
| AndreeaD5 a răspuns:

M-a mângâiat când m-a durut, m-a ridicat când am căzut!

Te plac când ești fericită, când ești tristă, chiar și când ești nervoasă, când ești bolnavă, când cânți, chiar și când nu ai nevoie de ajutorul meu, și dacă mă întrebi de ce, e pentru că SUNT PRIETENA TA! :O33

Te iubesc in radical. Cosinus de unghi egal. Te asez in ecuatii. in diverse situatii Cand ne asezam noi doua. Suntem prietene la puterea a doua!

Un prieten adevărat te ajută să depăşeşti imposibilul şi te învaţă să îţi împlineşti visurile...

Nu sunt singur în ploaie și vânt, am cei mai buni prieteni de pe pământ!