| Chiru_Elena-Valentina_1998 a întrebat:

Hei as dori si eu niste statusuri noi.straight face
Ca deja celelete s-au cam invechit si nu ma ajuta deloc.; d

2 răspunsuri:
| Victorita15 a răspuns:

1)Barbatul ideal al timpurilor noastre intotdeauna face primul pas. Da LIKE la poza
2)Sotia catre sot: - Dragul meu, hai sa cumparam o masina, eu voi invata sa conduc, vom vedea lumea… - Care lume? Asta sau cealalta?
3)Ai 25 de ani? Eşti plin de viaţă? Ai un caracter puternic, o minte ageră şi crezi că eşti gata să răstorni şi munţii? Însoară-te! O să îţi treacă repede!
4)Ea: Nu ma saruta pentru ca mama ma cearta... El: Atunci saruta-ma tu pentru ca a mea nu zice nimic...
5)Am nevoie de o vacanta de 6 luni, de doua ori pe an.
Iata si un site cu o gramada de statusuri: http://statusbun.com/..Sper ca te-am ajutat!)

| MariaIuliaZana a răspuns:

Ok uite aici statusuri tari:
1)Dnd rujez gainile
2)Prietenii sunt injeri dar nu stiu sa zboare
3)Femeia nu înșală decât pe cel ce iubește, pe ceilalți îi părăsește pur și simplu!
4)Va anutam ca nasterea dumneavoastra a fost un esec
5)Ciocola mie cel mai bun prieten:e dulce, nu ma face sa plang si mai are si patratele
6)Cred ca sufer de ceva grav. Oamenii imi spun ce sa schimb la mine si eu nu imi amintesc sa ii fi intrebat
7)Azi m-am nascut, maine zbor, poimane da-mi felicitare la spital
8)Cu cine am de a face?
9)Now im feel like a G6