| tz_6238 a întrebat:

Hei. As vrea sa invat sa imi fac codite colorate :x, gen http://invaziedevaciextraterestre.files.wordpress.com/.. ....000541.jpg Stiti un tutorial, de unde as putea invata?:D Sau e careva din Piatra Neamt care stie sa faca?: D fundita. tx :*

1 răspuns:
| OMarmotaO a răspuns:

Eu stiu 2 codite impletite cu o pamblica (de ce culore vrei tu) : imparti parul in 2 parti cat de cat egale apoi o jumatate de par o imparti in doua si incepi sa impletesti cu pamblica cu tot... faci la fel si cu cealalta jumatate de par! arata super