| anonim_4396 a întrebat:

Hei! As vrea sa ma tund, mai exact sa-mi fac breton. Am tot cautat pe net poze cu genul de breton care as vrea eu sa-l am, dar nu am gasit. As vrea ceva de genu : sa fie drept, iar la margini sa fie doua suvite mai lungi. Nu stiu cum sa-i explic coafezei si de aia as vrea o poza cu genul acesta de breton...

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Breton cu gherute...asa am si eu si coafeza a stiut cum sa-mi faca.
in genul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres
bretonul drept nu merge decat daca ai o frunte foarte mare:)

1 răspuns:
| fostCont a răspuns:

Http://stil.acasa.ro/......-bogat.jpg Acesta este draga mea.Este exct ce vrei tu.