| zelda a întrebat:

Hei:* as vrea sa-mi fac un tricou cu celebrii robotzei si vreau sa scriu una din replicile lor pe spatele tricoului. Idei de replici? Dau >funda:"

Răspuns Câştigător
| apalipis a răspuns:

"Apasă-l. Apasă-l. Apasă-l! Apasă-l Apasă-l Apasă-l Apasă-l Apasăăăl Apasăăă Appppaasăă!"

"Focă,dă-mi awp-u săl deprind pă fraier."

"Atunci,să sugi o ceapă!"

"Când pun ochiul în lunetă,curăț tot de pe planetă!"

"Cee fraiere? Vrei scandal? Vrei să ne pizdim? Te previn că am propiul stil de kung fu! Stilul FU-TAI! Simte-mi furia!"

"O p**ă roz din fier cu luminițe! O p**ă roz din fier cu luminițe! OMFG OMFG!"

"Mă uit la ea, și-mi crește glicemia."

"Vrei mai multa maioneza langa Mc puisor?"

"Focă,ce satan îi mega mucu ăsta?!"

"Te domin! dar. Te domin! Te domin! Te domin!"

"Prietene,noi nu furăm. Când e greu,ne adaptăm"

"Să mi se ardă sursa!"

"Poate'i țuică,poateți vin,poatei pipi de rechin!"

"Tu ești grasă, vacă autista! Vacă grasă autista vacă!"

"Stai dildău. Șezi dildău, rău dildău.Las-o in pace dildău.Bad boy dildău!"

"Sclav îi văru tău geamăn măăă Puțifer!"

"Nu te ințelege. Poate nu mă aude de scutu ****!"

"Nu mai înjura mediocrule,că la orice injuratură iși mai pune un strat de armura.Aa,și dacă vorbim mumos,iși dă din armură jos?"

"Frăguță cu ciocolată și cu frișcă amestecată, cu căpșuna mâncă mâncă și vanilie zmeurică. "

"În sfârșit! Pot să o smotocesc! O s-o iau s-o indragesc, o s-o învăț trucuri. Șezi pufoshenia.Vezii ce repede învață?"

"Focă,știi vorba aia cu cel mai deștept cedează? Mda. da. Deșteptulee!"

"Focăă,trasițe-ar trompi mațu gros,ce-i lampa aia?"

"Poate fi și nou nouț,dacă nu mi-l împrumuți,dă-l in p**ă să ți-l fuți."

" Piei achiuță, prinde-m-ai de puță intralu' trompu cuvânt și a lu spiritu sfânt manca-ti-ar viermii ochii in mormânt!"

"Mă mangustă, pune brelocu jos că asta nu-i nici de-a lu dracu nici de-a lu Hristos."

2 răspunsuri:
| kidu_6779 a răspuns:

"Sa mi se arda sursa!" mi se pare cea mai tare...rolling on the floor

| TheDaughter a răspuns:

Fraguta cu ciocolata si cu frisca-amestecata/ sa sugi o ceapa/ cine vrea pestisorul?