| Arven a întrebat:

Hei! Astazi la scoala fugeam pe holul scolii dupa un coleg cu o rigla si m-am intalnit cu un baiat care este mai mare ca mine, el are 14 ani si acesta s-a uitat la mine, eu nu l-am bagat in seama si apoi mi-a pus piedica. Credeti ca vrea sa-si bata joc de mine?

1 răspuns:
| Iyulia3712 a răspuns:

Bineînțeles, mai ales daca zici ca e mai mare decât tine. Majoritatea baietilor sunt niste mârlani si se poarta foarte urât cu anumite fete (câteodată chiar si cu cele pe care le plac). Sfatul meu: Plateste-i cu aceeași monedawinking