| Ros3Blu3 a întrebat:

Hei... aveti idee cand apare sezonul 2 din The Vampire Diaries?:X si daca da un link ceva, trailer, povestire...eu deja numai am rabdare:X

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

In septembrie apare:Xdebea astept

15 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Apare in toamna(septembrie cred, dar nu stiu sigur).
http://www.youtube.com/watch?v=yScFHVC1U5o

| TabooR a răspuns:

Www.Vaplay.ro aici ai toate sezoanele si toate episoadele intrala serioale si e printre primele:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar vreau sa inceapa cat mai repede abia astept este ffff super serialul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici atat nu mai am rabdare.de abia astept sa aparabig grin:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n'am dar astept cu nerabdare sezonu 2 si ar fi super sa mai apara mult mai multe sezoane pentru. ca serialele sunt minunate. In continuu caut multe informatii despre sezonul urmator

| NYxxW a răspuns:

Apare peste 3 luni...deabaea astept:X:X:X

| cornel a răspuns:

Mai e pana atuncihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 9 septembrie anul acesta...am aflat de pe facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare in septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mult mai este pana atuncicrying...

| Ankuletz a răspuns:

Apare pe 9 septembrie:am citit undeva, ca Stefan isi da seama ca o iubeste pe Katherine, iar din triunghuil Stefan-Elena-Damon, se transforma in patratul Stefan-Katherine-Elene-Damon. Elena isi da seama ca ce simte pentru Damon e mai mult decat prietenie. Ei cred ca vor ramane impreuna, in timp ce Damon aduce planuri pentru distrugerea lu Katherine.In aceste sezon vor aparea si varcolaci. Ei vor invata sa isi controleze puterile:XCred ca acest sezon va fi super tare.Niki eu nu may am rabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In septembrie...AM mai auzit ca o sa fie in jur de 7 - 8 sezoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa apara cat de curand... ador filmul asta :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar sezonul 3 stiti cand apare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand apare sezonul 3? crying(|