| vnvrgvskjdv a întrebat:

Hei baieti! Fiti sinceri...Va excitati cand va sarutati cu o fata? Dar nu doar asa...putin.Ci un sarut mai salbatic de macar 10 minute gen:ii puneti mana pe fund,ea iti baga mana pe sub bluza, putin prin pantaloni..si mozoleala multa.laughing Serios acum, nu o luati cu chestii gen "nu postez chestii personale deci intrebarea n-are rost"sunt curioasa doar sa stiu si eu cam cat inseamna pentru voi momentele respective,

12 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Fa asta si nu scapi ne arsahee hee
Cel putin eu daca ma intarat, greu mai dau inapoi, acum depinde de barbatlaughing

| vnvrgvskjdv explică (pentru Liviu):

laughingCand iti faci o iubita sa-i spui intai asta si apoi sa treceti la actiune ca sa stie si ea cat sa dea...laughing

| Liviu a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Joaca-te cu focu, joaca-te excita-l la maxim, iti dau la pariu, vi acasa si batuta si bulitalaughingscuze ca iti zic asa verde-n fatabig grin

| vnvrgvskjdv explică (pentru Liviu):

Neah.Nu patesc nimic.Si depinde si de imprejurari (gen trebuie' sa plec in 5 min).laughing...

| Liviu a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Pai in 5 minute aia estilaughing) hehe...deci si tu vrei, daca ii spui asta sigur nu scapi si se grabeste mai tarerolling on the floor

| vnvrgvskjdv explică (pentru Liviu):

Dahahahh...Nu ma nu-i problema aici laughing. Daca tu esti asa nu inseamna ca sunt toti.Stie daca se intampla ceva ce n-am eu chef ...adio.laughing

| SamSon a răspuns:

Bineinteles. Mi se pare ciudat ca ai pornit de la,, un sarut'' si ai ajuns la,, pantaloni''. Normal ca ne excitam. Si noi suntem oameni.

| calmopenmind18 a răspuns:

Asta-i preludiu deci laughing posibil sa il loveasca un pui de aligator in barba care iese din "bar" sau "non-stop" happy.

| VladLungu a răspuns:

Normallllllll

| Șhoghetăn a răspuns:

laughing)))))))))))))))

| XCooLGirlX a răspuns:

Buna intrebare happy Si eu eram curioasa dar banuiam ca le place happy