| Ana2013 a întrebat:

Hei! Baieti, pe voi cum va cucereste o fata? Adica ce va atrage la ea si dupe ce criterii o alegeti? In afara de forme happy

3 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

De fapt, intrebarea corecta este "Ce va atrage la o fata". nu "cum va cucereste o fata" sunt 2 lucruri diferite.

Criteriile mele sunt mai mult legate de comportament, gandire, decat de fizic.
Nu sunt neghiob sa zic ca nu conteaza si fizicul, dar pentru mine conteaza mai mult caracterul (chiar daca suna a cliseu).
Nu vreau sa arate ca o papusa sau sa fie miss univers daca se comporta ca o *** sau nu ma poate iubi asa cum vreau/merit.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

La ce bun daca nu e desteapta+inteligenta+ te intelegi bine cu ea... dar e frumoasa si iti face probleme degeaba in viata?

| AnOrdinaryGuy a răspuns:

Sincer,mie unul mi-ar plăcea de o fata inteligentă,delicată, frumoasă, dar din cate observ, pot spune ca marea majoritate a fetelor sunt pur si simplu niste pitipoance(altfel nu am cum sa le spun)Toata ziua pe facebook, statusuri de iubire la greu si încearca toate sa isi castige popularitatea dandu-se pe langa altii.Chiar astazi la scoala,am aflat ca o veche colega(care este in alta clasa deoarece vechea mea clasa s-a desfiintat) a început numai sa chiuleasca, sa fumeze, deci practic isi strica tot viitorul avand asemena anturaje.Dar, revenind la intrebarea ta din nou, as vrea de asemenea ca respectiva fata sa fie ea insasi mereu.Adica sa nu isi schimbe comportamentul de fiecare data cand un elev,, popular'' sta pe langa ea.Mie unul, imi plac si fetele mai timide.A si, aproape uitasem, cel mai important lucru, este sa nu isi bata joc de altii.Cam atat as avea eu de zis.Scuze pentru eventualele mici greseli, dar sunt pe telefon.Noapte Buna!:*