| Buuff a întrebat:

Hei bun. stiu sunt mica sunt clasa a7-a. dar nu stiu la ce liceu sa intru(in bucuresti )de filologie cred thinking asta as vrea ca nu le am deloc cu matematica.media mea e cam de 9.50.imi recomandati licee bune si cu mediile va rog. funda big grin (nu bilingv ca la engleza nu sunt fresh dar nici bata sunt putin peste mediu )

1 răspuns:
| cherrybomb a răspuns:

1- colegiun national de informatica tudor vianu - 9, 51

2- colegiul national mihai viteazul- 9, 48

3- colegiul national sf sava 9, 46

4- COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR 9, 4

5- colegiul national gheorghe sincai 9, 17

6- Colegiul national george cosbuc 9, 1

7- COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA 8, 97

8- Colegiul national spiru haret 8, 96 ( sunt numai figuranti si copii de bani gata)

9- COLEGIUL NATIONAL VIRGIL MADGEARU 8, 94

10 -Colegiul national ion creanga 8, 76

Sper ca te-am ajutat