| didu73 a întrebat:

Hei, buna, a-s vrea sa-mi cumpar o chitara solo, dar nu stiu cat ar costa sper ca-mi puteti spune voi! dau funda la cel maifolositor raspuns

Răspuns Câştigător
| RubyDonnahue a răspuns:

Am vazut si la 120 ron in careffour (dar era de craciun) dar de obicei sunt 200-300 de ron depinde si de ce marca sunt... oricum mai toate sunt bune, dar diferenta e ca la cele ieftine corzile mai trebuie inlocuite dupa 1-2 ani, dar o coarda e 5 ron asa ca intr-un fel ai iesi in avans daca ai cumpara una mai ieftina. Succes!