| Laviniea a întrebat:

Hei buna am intrebare voi cum credeti e mai bine sa prietenesti cu un baiat sau cu o fata si de ce eu cred ca e mai bine cu un baiat

5 răspunsuri:
| forthewicked a răspuns:

Consider că e mai bine să te împrietenești cu un băiat deoarece puteți discuta orice, fără ca acesta să spună ce ați discutat și un băiat e mult mai înțelegător și de încredere, dar trebuie să ai grijă și cu ce fel de băiat te împrietenești.

| Laviniea explică (pentru forthewicked):

Sincer m-am imprietenit cu baiat ne intelegem bine dar stiu ca el s-a indragostit de mine si a dorit sa ne inprietenim ca sa ma cunoasca mai bine
Totusi daca o fata si un baiat prietenesc la timp unul din ei se indragostesc se despart si ramin ca doi necunoscuti

| forthewicked a răspuns (pentru Laviniea):

Păi asta e valabil dacă e cel mai bun prieten, dar în rest, eu cunosc foarte mulți băieți de treabă... și mă simt mai bine cu ei, decât cu fetele

| lidusca14 a răspuns:

Parerea mea este ca e mai bine sa prietenesti cu un baiat deoare ce el niciodata nu o sa te birfeasca asa cum o fac fetele...dar poti sa prietenesti si cu o fata dar stii ca ea nu o sa te birfeasca si ai incredere in ea...

| 愛日本 a răspuns (pentru lidusca14):

Sa crezi tu ca baietii nu barfesc laughing